Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kraksy czy wypadku do czasu naprawy Twojego samochodu ewentualnie do dnia wypłaty zadośćuczynienia w sytuacji szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia data produkcji uszkodzonego auta oraz w jakiej ubezpieczalni był ubezpieczony sprawca wypadku.

Samochód zastępczy należy Ci się w podobny sposób jeżeli używasz pojazd do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe czy do celów osobistych możesz wydzierżawić samochód zastępczy darmowo w Naszej wypożyczalni. Jeżeli posiadasz prywatne pojazd którym na co dzień dojeżdżasz do pracy, uczelni czy do sklepu ewentualnie do doktora również należy Ci Gothaer samochód zastępczy. Zadzwoń do  nas pod numer 570 33 44 55 a my podstawimy auto zastępcze pod wskazany adres.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe niesłychanie często umyślnie wprowadzają poszkodowanych w błąd i sygnalizują że samochód zastępczy się nie należy! To łgarstwo! Nie daj się wprowadzić w błąd! Zadzwoń do nas!

Ubezpieczyciel sprawcy nie może nakazać bądź wskazać konkretnej wypożyczalni toteż zawsze masz prawo wypożyczyć pojazd w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na najem auta zastępczego od warsztatu, jaki naprawia twoje auto i wylicza szkodę. W większości przypadków warsztaty oferują samochody w przerażającym stanie nie nadające się do używania. Często są to pojazdy dużo niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich najbliższych masz do tego pełne prawo. Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.

 

5.00 avg. rating (99% score) - 1999 votes