Ubezpieczenie turbin wiatrowych

Ubezpieczenie wiatraków, a względnie turbin wiatrowych, biorąc pod uwagę obfite koszty ich postawienia, ale i praktyczne zagrożenia, stanowi niezbędność, którą trzeba wziąć w rachubę na etapie projektowania inwestycji.

Siłownie wiatrowe wymagają specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych, jakie są w tej chwili dostępne na naszym rynku ubezpieczeń co nie oznacza, iż istnieje ich zupełna znajomość. Aczkolwiek obszar i potencjał ubezpieczenia są zależne od wielu elementów wprawdzie najistotniejszym jest okres eksploatacji turbiny oraz istnienie i zakres umowy serwisowej dostarczanej z wykorzystaniem producenta lub inny kompetentny podmiot.

W zależności od okresu eksploatacji wolno ubezpieczyć turbiny wiatrowe od wszelkich niebezpieczeństw, tzw. all risks, w jakim najszerszy charakter zabezpieczenia definiowany jest z wykorzystaniem określone wykluczenia, a też indywidualne zespoły urządzeń, rozpocząwszy od fundamentu, turbinę, rozdzielnię elektryczną i okablowanie.

Ponadto obiektem ochrony mogą być finansowe skutki przerwy w pracy elektrowni, spowodowane szkodą materialną w urządzeniach.

Bezsprzecznie nie można zapomnieć o ubezpieczeniu OC z uwagi na  prowadzoną działalnością

Zapraszam dodatkowo do skorzystania z formularza spytania o wysokość ubezpieczenia turbiny wiatrowej i zakres ubezpieczenia,  niezależnie od miejsca zamieszkania otrzymacie Państwo w pełni wyczerpującą i profesjonalną ofertę! I to całkiem gratisowo.
Zaufaj doświadczonej wiedzy i dostępie do ofert wszystkich towarzystw ubezpieczeń działających w Polsce. Wiatrak zbyt wiele kosztuje, by zdać się na pierwszą lepszą propozycję.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes